UUS TOODE – SILEN SPACE

SILEN MODULAARSED NING HELIKINDLAD TELEFONI JA NÕUPIDAMISTERUUMID

Silen´i helikindlate telefoni- ja nõupidamisruumide kontseptsioon võimaldab vajaduse korral ruumide suurust muuta. Lisamoodulitega saate kahele mõeldud ruumi suurendada vastavalt 4 või 6 inimesele liites kokku Space 2 ruumimooduleid. Ruumide eraldamine on samuti äärmiselt lihtne tänu unikaalsele tehnilisele lahendusele.

Kõikidel toodetel on põrandasse integreeritud rattad ja reguleeritavad jalad, mis muudavad need kiiresti  ja hõlpsasti teisaldatavaks. Silen tooted koosnevad seinamoodulitest, mis on kiirelt ja lihtsalt kinni ja lahti monteeritavad.

Vaikne õhuringlussüsteem  tagab värske atmosfääri isegi tavapärasest pikemate telefonikõnede, vestluste ja kohtumiste ajaks. Sileni ruumid järgivad Plug and Play põhimõtet – kõik süsteemid on kasutamiseks valmis kohe pärast paigaldamist. Valikus on nii mööblita kui ka disainerite poolt hoolikalt valitud standardse mööblikomplektiga lahendused.

Silen helikindlate ruumide seinapaneelid on valmistatud vastupidavatest lamineeritud pindadest ning on saadaval 3 standardses ja 29 eritoonis.

Siseseinad on kaetud Echofree akustikapaneelidega, mis tagavad suurepärase akustika ning vähendab oluliselt helide kandumist ruumist väljapoole. Akustikapaneelid on saadaval 3 standardtoonis.

Silen Space´il on kuni 5-aastane garantii.

Uurige rohkem: www.silenspace.com

Kommenteeri

Teie e-posti aadressi ei avalikustata.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>