Sileni akustilised kabiinid

Silen on Walleniumi tütarettevõte ja Eesti tootja, kes müüb oma vaikuseruume kogu maailmas.
Sileni tootepere koosneb kahest tootesarjast – Silen Space ja Chatbox by Silen.

Silen Space

Silen Space sari pakub kasutajale meeliülendavat vaikust ning rikkalikult viimistlusvalikuid. Sarja lipulaevaks on Silen Space 2, mis vähendab ümbritsevat müra lausa 43 dB võrra.

Silen Space vaikuseruumide esmaklassiline helipidavus tagab privaatsuse ka kõige konfidentsiaalsemateks vestlusteks.

Tootesarja unikaalsus seisneb kontseptsioonis, mis võimaldab vajaduse korral ruumide suurust muuta. Neljale inimesele mõeldud ruumi saab suurendada kuni 12 inimest mahutavaks koosolekuruumiks liites kokku Space 2 mooduleid. Sarnaselt ruumide liitmisele on ka ruumide eraldamine äärmiselt lihtne tänu unikaalsele tehnilisele lahendusele.

Kõikidel toodetel on põrandasse integreeritud rattad ja reguleeritavad jalad, mis muudavad nende asukoha muutmise lihtsaks ja kiireks (Vaata videot SIIN).

Silen Space ruumide välisküljed on kaetud vastupidava laminaadiga, mis on saadaval 3 standard- ja 29 eritoonis. Valikus on lisaks ka kaks spooni varianti – naturaalne tamm ja tume tamm. Standardtoonides (valge, helehall ja must) laminaadid on kõik antibakteriaalsed.

Siseseinad on kaetud EchoFree akustikapaneelidega, mis tagavad suurepärase akustika ning vähendavad oluliselt helide kandumist ruumist väljapoole. Akustikapaneelid on saadaval 3 standardtoonis (helehall, tumehall, must).

Silen Space’idele kehtib kuni 5-aastane garantii.

Teile sobiva lahenduse saate koostada SIIN

Saatke meile konfiguratsiooni number või alla laetud PDF-fail ja koostame hea meelega hinnapakkumise.
Uurige rohkem: silenspace.com

Silen Space 1 (PDF)
Silen Space 2 (PDF)
Silen Space 4 (PDF)
Silen Space 6 (PDF)

 

Chatbox by Silen

Lihtsuses peitub võlu. Chatbox by Silen on oma hinnaklassis helipidavuse ja kvaliteedi poolest konkurentsitult parim.

Chatbox by Silen sari on mõeldud neile, kes hindavad privaatsust kõige lihtsamal kujul. Sarja iseloomustab taskukohasus, mis muudab tooted kättesaadavaks ka stardifaasis ettevõtetele.

Toote arendamisel on aluseks võetud Silen Space sari, tänu millele on tagatud efektiivne õhuringlus ning privaatsuse tagamiseks piisav helikindlus. Chatbox by Sileni helipidavuseks on 34 dB.

Chatboxide välisküljed on värvitud lehtmetallist, mis on saadaval nii musta kui ka valgena. Siseseinad on kaetud EchoFree akustikapaneelidega, mis tagavad suurepärase akustika ning vähendavad oluliselt helide kandumist ruumist väljapoole. EchoFree paneelid on saadaval tumehallina.

Chatbox by Sileni tooted teeb eriliseks nende kokkupanemise lihtsus. Ühese kabiini kokkupanek võtab aega 30 minutit ning selleks ei ole vaja kohale kutsuda paigaldusmeeskonda.

Chatbox by Sileni toodetele kehtib kuni 5-aastane garantii.

Huvi korral võtke meiega ühendust wallenium@wallenium.ee ning koostame teile hea meelega hinnapakkumise.

Uurige rohkem: chatboxbysilen.com

Chatbox Single (PDF)
Chatbox Duo (PDF)
Chatbox Quattro (PDF)