VOLDIK- ja SIIRDESEINAD

alatar

ALATAR VOLDIKSEIN

Walleniumi ALATAR süsteemi helikindlad voldikseinad on suurepärane võimalus ruumide jagamiseks ja loomiseks.
Voldikseinad on nii laekinnitusega kui põrandale toetuvad ning koosnevad seinapaneelidest, mis on omavahel hingedega ühendatud ning mille ladustamine seina avanemisel toimub siini otsas. Paneelide ning lae ja põranda vahel on heliisolatsiooni tihendid.


DORMA HÜPPE VARIFLEX

DORMA HÜPPE VARIFLEX

Wallenium on Dorma Hüppe siirdeseinte ametlik esindaja Eestis, Lätis ja Leedus.

Siirdeseinad on laekinnitusega ruumieraldajad, mis koosnevad eraldiseisvatest seinapaneelidest. Erinevalt voldikseintest ei ole paneelid omavahel hingedega ühendatud ja nende ladustamine seina avanemisel toimub kas ühe rulliku abil siini ühes otsas või kahte rullikut kasutades siinist eemal. Paneelide, lae ja põranda vahel on heliisolatsiooni tihendid. Toodetel on keskonnaohutust kinnitavad EPD sertifikaadid ning tooted vastavad ISO 14025 ja EN 15804 nõuetele.


tks

WALLENIUM TK SIIRDESEIN JA VOLDIKSEIN

Walleniumi TK siirdeseina süsteemi täisklaasist siirdeseinad on suurepärane võimalus ruumide jagamiseks ja loomiseks.

Siirdeseinad on laekinnitusega ning koosnevad ilma vertikaalprofiilideta klaaspaneelidest, mis ei ole omavahel ühendatud ning mille ladustamine seina avanemisel toimub parklasse.

Voldikseinad on laekinnitusega ning koosnevad ilma vertikaalprofiilideta klaaspaneelidest, mis on omavahel ühendatud ning mille ladustamine seina avanemisel toimub parklasse.